Co měsíc dal | LEDEN 2018

2/01/2018

Dnešním článkem začnu pravidelnou sérii článků na téma měsíční shrnutí. Vím, že tenhle typ článků píše snad každý a já nebudu vyjímkou. Baví mě podobné články číst, takže si je zkusím i napsat. A abych to zbytečně neokecávala, tak se hned vrhneme na moje "kategorie".


Vybrala jsem 10 takových okruhů, o kterých bych každý měsíc chtěla něco napsat. Všechny informace nebudou novinky, ale já spoustu věcí objevila až teď (brzo, já vím). 


1. Hudba
V lednu jsem poslouchala dvě písničky pořád dokola. První byl song od skupiny Ofenbach - Katchi, který sice vyšel už na konci září minulého roku, ale do paměti se mi vryl až teď. 


A druhá oblíbená písnička za leden byla od Machine Gun Kelly, Bebe Rexha a Ambassadors - Home. Asi 2 měsíce stará, ale mě se pořád drží. 2. Kniha
Oblíbená knížka ze leden je jednoznačně detektivka od Sandry Brown - Záměna. Hned po první kapitole jsem byla nadšená a nemohla se odtrhnout. Do týdne byla knížka přečtená, recenze brzy.


3. Film
Ikdyž nejsem velký filmový maniak, který u televize nebo počítače stráví hodiny, tak přesto tu mám i nějaký film. Překvapivě se jedná o český film Muzzikanti, který dávali na Primě v neděli. Jelikož jsem nevěděla, na co koukat, tak jsem zapla tohle a líbilo se mi to. Celý film najdete i na youtube TADY.

4. Jídlo
Moje oblíbená věc, jídlo! Nečekejte, ale žádné velké speciality z vyhlášených restaurací nebo kaváren. Věřím, že tahle kategorie vás často překvapí. Jelikož bylo zkouškové a na nějaké vyváření nebyl čas, tak se v lednu mým společníkem staly těstoviny, rychle a jednoduše.

5. Místo
V lednu jsem žádné zajímavé místo nenavštívila, takže nejspíš to bude domov a škola (haha). Ale i když jsem nikde nebyla, mám tu pro vás tip. Jelikož je zima, tak nejkrásnější místa jsou hlavně na horách a já Vám chci doporučit Ježíškovu cestu na Božím Daru v Krušných horách, kde jsem byla dva roky zpátky na lyžáku. Hned první den jsme si stezku prošli, jde se po dřevěných lávkách, takže se nemusíte bořit ve sněhu. 

Akorát netuším, jestli jsme šli malý nebo velký okruh.

6. Citát
V lednu mi utkvěl v paměti tenhle citát:


Mám ho v paměti hlavně díky tomu, abych se nevzdávala, protože o zkouškový mi matika občas nelezla do hlavy a příklady prostě nevycházely. Ale neplatí to jenom o škole.

7. Móda
Tady je moje volba jasná! Sice o Vánocích jsem dostala spustu krásných kousků, ale největší radost jsem měla z červených lodiček z Deichmannu, které jsem ulovila ve slevě za 299,-, ale asi bych je koupila i za původní cenu, jelikož jsem si je zamilovala.


8. Kosmetika
Z kosmetiky žádnou novinku nemám, ale přesto mezi moje oblíbené produkty patří micelární voda od Garnieru, kterou můžu jenom doporučit. 

9. Obchod
Oblíbený obchod v lednu je Deichmann, kde jsem ulovila ty super lodičky.

10. Zajímavost
Tuhle kategorii jsem sem přidala jenom proto, abych těch kategorií bylo 10, (geniální, já vím). Každopádně žádná zajímavá věc se mi nestala, takže přidám větu k zamyšlení: Jaká je pravděpodobnost, že chleba spadne na zem tou namazanou stranou? 

Co mi dal měsíc leden už víte, teď mi napište, co dal Vám nebo co zajímavého se u Vás dělo? 

Těším se u dalšího článku ♥

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

1 komentářů

  1. Těstoviny, ty se mi nikdy nepřejí :D
    Na Božím Daru jsem byla s rodinou, je to už pár let zpátky, ale hrozně jsem si tam víkend užila :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju, že jste si udělali čas a zanechali komentář. Kate ♥