CO MĚSÍC DAL | Únor 2018

3/01/2018

Další měsíc je za námi a to znamená, že pro Vás mám další moje měsíční shrnutí. Tentokrát nemám stejné kategorie jako minule, ale myslím si, že kategorie jako blog nebo instagram Vás bude bavit víc, než jídlo nebo citát. Z toho plyne, že se trochu ještě hledám, ale přesto tu mám pár super tipů.Hudba
Co se týká hudby, tak moje milovaná sestra mi doporučila pár písniček, které jsem si hned zamilovala. 

Charlie XCX - After the afterparty


Aron Chupa, Little Sis Nora - Llama in my living room


Kniha
Mezi únorové knížky musím zařadit knížku Počátek od Dana Browna, nejočekávanější únorovou novinku, no a u Dana Browna zůstaneme, protože všechny jeho knížky ze série Roberta Langdona jsou skvělé!


Film
Filmy mám dva. První je český film Špindl, na kterém jsem byla v kině a z očekávání, že to bude kravina, to bylo super. Líbil se mi od začátku do konce, nemám co vytknout. Druhý film je od Marvelu a jedná se o Ant man(a), Marvel to prostě umí!
Místo
Místo, které bych v únoru často navštěvovala nebo si oblíbila, žádné nemám. Většinu času jsem trávila ve škole a nebo doma. Na výlety nebyl čas.

Obchod
Jako obchod sem zařadím Alzu, ano, toho zeleného otravného mimozemšťana! Ale ne kvůli tomu, že bych byla nadšená, že mě ten zelený otrava přinutil nakoupit tam, ale kvůlu tomu, že studentské slevy na elektroniku se opravdu hodí! :D

Blog
Nevím, že mě nenapadlo sem tuhle kategorii zařadit už v lednu. Neustále projíždím blogy a objevuju nové, některé už třeba 5 let zajeté a známé, ale já je většinou objevím až teď. Jsem ostuda.

Každopádně blog, který jsem objevila v únoru je cestovatelský blog Annie Rockwell. Narazila jsem na něj o víkend a hned si ho zamilovala, jak jistě víte, cestování miluju, takže nebylo o čem diskutovat. Vystupování autorky je příjemné a čtenáře dokáže zaujmout, takže v půlce článku neodcházím znuděná.

Instagram
A zařadila jsem sem i kategorii Instagram, protože ho má snad každý a zajímavých účtů není málo.
Dneska nepřidám jen jeden účet na instagramu, ale odkážu Vás na můj článek o cestovatelských účtech. Hlavně proto, že blog je zaměřený na cestování a proč hned ze začátku nezačít rovnou s deseti mými oblíbenými?


Móda a kosmetika
Jsem holka, takže i něco z kategorie "móda a kosmetika". Co se týče módy, tak mým nezbytným únorovým doplňkem byla obyčejná černá čepice (125,- Kč; C&A). Ano, čepice! Ty mrazy jsou šílený, už chci teplo!
Z kosmetiky to budou laky na nehty od Essence, které dlouho vydrží a stačí nanést pouze jedna vrstva!


A teď ještě něco málo z mého života studentky! Začal mi druhý semestr, takže jsem se musela zase zorientovat, kde je jaká třída (ne jednou jsem to nemohla najít), kdy pojedu domů, v kolik jede tenhle autobus, v kolik musím vstávat?

Potom jsem měla takovou přemýšlecí chvilku a napadlo mě snad 7 článků, takže je mám všechny rozepsané a doufám, že se k nim dokopu! Znáte mě.
_________________________________________________________________________________

Únor shrnutý! Napište mi jaký byl Váš únor a můžete mi doporučit nějaké super místo v Praze, kam se vydat na oběd, na dortík nebo jen tak na procházku!

Těším se u dalšího článku ♥

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

2 komentářů

  1. I love your blog! If you want you can check out mine! I write about fashion,beauty and lifestyle. Maybe we can follow each other and be great blogger friends ♥

    http://herecomesajla.blogspot.ba/

    OdpovědětVymazat
  2. Tyhle shrnující články mě baví :) A líbí se mi, že tu máš od každého něco :) Také mi začal druhý semestr, ale rychle jsem si zvykla :) Minulý víkend jsem byla s přítelem v Českém Krumlově, kde bylo opravdu krásně :)

    http://kath-the-bookworm.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuju, že jste si udělali čas a zanechali komentář. Kate ♥