CO MĚSÍC DAL | Březen 2018

4/01/2018

Venku se konečně otepluje a snad už nebude taková zima. Další měsíc právě skončil a já mám pro vás moje březnové shrnutí. Jak jsem psala v předešlém shrnutí, tak se nedržím žádné osnovy, jednoduše shrnu celý měsíc v bodech, větách, prostě tak, jak se mi zrovna zlíbíSnad mě chápete. 

Vezmu to od začátku měsíce, kdy jsem nastoupila do nové práce, zpočátku jsem měla obavy a zároveň byla nadšená, asi jako pokaždé. Ale všechno vypadá skvěle. Jelikož už jsem během studia pár brigád vyzkoušela, chystám pro Vás článek s mými tipy a zkušenostmi.

Kdybych za březen měla vypíchnout něco, co jsem udělala spontánně, tak to byl nákup tří sukní v jednom týdnu. Sukně nosím radši než kalhoty a nikdy jich nemám dost, už se těším na teplé počasí. Sukně kupuju hlavně v New Yorkeru, jelikož tam mají obvykle velký výběr, jsou sportovní i elegantní a ceny jsou přijatelné. 

Během března jsem samozřejmě přemýšlela, jak vylepšit blog a zda to, co dělám, mě stále baví a zda moji čtenáři neodchází zklamaní. Vzhledem ke spolupráci s jedním módním e-shopem, jsem dospěla k názoru, že chci psát i fashion články. Proč blog nezaměřit na všechny moje koníčky? Jaký na to máte názor, čtete rádi módní články (outfity, nákupy..)?A teď něco málo k tomu, co jsem v březnu objevila. Objevila jsem skvělý blog Smooth and cooking! Ano, snad každý ho už zná, ale já ho opravdu objevil až teď, kdy na mě vyskočil jeden recept. Když zabloudíme do světa sociálních sítí, tak jsem si stáhla aplikaci letgo, která je teď velkým hitem. Akorát se v tom moc neorientuje a mám na Vás dotaz: Když chcete vyhledat určitého uživatele dle jména, kde ho najdu? Budu ráda, za Vaše zkušenosti.

Co se týká školy, tak ikdyž škola není oblíbené téma, mám tu i jeden skvělý školní zážitek, a to ples studentů, který naše škola pořádala. Přesto, že jsem tam znala pouze jednoho člověka, a to mou kamarádku, tak jsme si obě ples užily a za rok plánujeme jít znovu. Máte rádi školní akce? 

A poslední věc, o kterou se s Vámi chci podělit je také spojena se školou. Během hodiny psychologie jsme si dělali test temperamentu (zda jste cholerik, melancholik, flegmatik nebo sangvinik). Můj výsledek mě docela překvapil, jelikož jsem si celou dobu myslela, že jsem úplně jiná. Nakonec to ovšem perfektně sedí, tedy alespoň na mě. Test si můžete udělat TADY. Tohle byl ve stručnosti můj březen, tentokrát trochu kratší článek, ale věřím, že jste se o mě dozvěděli něco nového nebo si vzali nějakou inspiraci. Jaký byl Váš březen?

Těším se u dalšího článku ♥

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

2 komentářů

  1. Já zase radši kalhoty než sukně :D :) pěkný měsíc

    OdpovědětVymazat
  2. Článek je super. :) Test si hned udělám, schválně jsem zvědavá, protože jsem právě docela zarytě přesvědčená, že vím, jak dopadnu. :D Aplikaci jsem taky dlouho chtěla zkusit, tak snad si na ni co nejdřív najdu čas. A články o módě mám ráda, ale zase mi na druhou stranu přijde, že jsou fakt na každém blogu a jsem občas ráda, když narazím na nějaký, který je o něčem jiném...
    Kout světa

    OdpovědětVymazat

Děkuju, že jste si udělali čas a zanechali komentář. Kate ♥