KAM ZA TEPLEM + TIPY, CO NA SEBE

14 března


Určitě nebudu jediná, komu už zima leze na nervy a chce trochu toho tepla a sluníčka. Nemuset se ráno nabalovat tuny oblečení a následně si to sundavat a zase nandavat, když je Vám v obchodě nebo autobuse horko. I když zima už není, to, co bývala dřív, stejně dokáže překvapit. Proto Vás chci trochu naladit na léto a dát Vám tipy na místa, kde se v zimě určitě ohřejete. Vybrala jsem 6 míst ve světě, které bych chtěla navštívit, ať už v zimě nebo v létě, ale v zimě tam přeci jen bude o něco méně turistů! (snad).


Thajsko
Jedna z nejoblíbenějších destinací v zimě, kdy si chcete odpočinout a jednoduše vypnout. Aktuální teplota v Thajsku je 28 °C, ideální.


Bali
O Bali jsem se dozvěděla díky blogerce Anie Songe, která tam žila a spolu se svým manželem vybudovala nádherný romantický resort na útesu. Už jen pohled na fotky mi bere dech a rozhodně je tohle místo na mém seznamu míst, které chci navštívit.


Dominikánská republika a Karibik
Trochu dražší dovolená, ale věřím, že se vyplatí. Dominikánská republika mě láká z důvodu, že leží v Karibském moři, a to je hodně lákává destinace, (hlavně když milujete film Piráti z Karibiku).


Seychely
Jedno z nejkrásnějších míst podle mě jsou stoprocentně Seychely! Především díky svým plážím, které berou dech a taky peníze.


Kanárské ostrovy
Nejbližší a finančně nejpřístupnější destinace na odpočinek jsou Kanárské ostrovy nedaleko Španělska. Sice teď v zimě nehlásí ty největší teploty, ale 20 °C je příjemnějších než -10 °C.


Srí Lanka
Trochu aktivnější dovolenou bych chtěla zažít na Srí Lance, kterou bych chtěla hlavně prozkoumat a nesedět u moře.


Pokud za teplem nechcete do zahraničí, krásně Vám postačí české wellness hotely a centra, které nabízejí mnoho různých procedur a možností, jak relaxovat v teple i v zimě. Ale o tom, třeba příště.

Když už se rozhodnete, třebaže spontánně, vyjet si v zimě za teplem, tak určitě nedílnou součástí Vašeho zavazadla budou plavky! I když já dovolenou u moře plánuji až v létě, tak už teď pokukuji po plavkách nebo alespoň typech, které by se mi na léto líbily. Nadchly mě tyhle dva zajímavé střihy:

  

(po kliknutí na obrázky se dostaneš do e-shopu)

A kromě plavek jsem si prohlížela taky šaty, protože miluju šaty a mám jich vždycky málo. Nadchly mě tyhle letní, líbí se mi způsob „tričko a sukně“ v jednom. Druhé šaty, které se mi zalíbily byly tyhle halenkovo košilové:

  

Věřím, že se Vám tenhle oddechový článek líbil a třeba jsem Vás inspirovala na nějaký výlet nebo na nějaký zajímavý kousek oblečení. A i když nejsem fashion blogerka, tak móda mě baví a tenhle článek mě bavil psát, takže ráda Vám doporučím nějaký skvělý kousek, obchod nebo třeba střih, který se mi líbí. 

Chystáte se na nějakou dovču do tepla a co říkáte na oblečení, které jsem vybrala?

Těším se u dalšího článku ♥

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

0 komentářů

Děkuju, že jste si udělali čas a zanechali komentář. Kate ♥