O MNĚ

Jsem dvacetiletá studentka a nadšená blogerka, ikdyž to tak možná nevypadá (jelikož moje aktivita stále tak nějak kolísá). Jsem toho názoru, že na prvním místě je obsah blogu, a až na druhým místě je autor, takže mi říkejte prostě Kate ♥.

Mezi mé koníčky patří cestování a poznávání nejen Česka a Slovenska, ale láká mě celý svět, hlavně Evropa a Amerika, oba kontinenty bych ráda procestovala. Ráda si najdu čas, abych si přečetla skvělou knihu, miluju v módu, ale o té píšu jen málo.

Co se týká mých blogovacích zkušeností, tak bloguji už od roku 2013, ale tenkrát jsem měla nekolik jiných blogů. Věřím, že to měla spousta z Vás podobně. O mých blogerských začátcích si můžeš přečíst ZDE.

Blog byl založen 12. října 2015 a vystřídal mnoho jmen a vzhledů, ale teď už má stálý název i vzhled a konečně jsem spokojená. Je zaměřen především na cestování, moje myšlenky, knížky a jednoduše na to, co se kolem mě děje, ale občas napíšu i článek o módě nebo kosmetice. Nechci se zaměřovat jen na jedno téma.

Na blogování mě baví to, že můžu volně psát svoje myšlenky, předávat něco dál a podělit se s ostaními. Jsem toho názoru, že na blogu je důležitý obsah, ne autor. Neznamená to ale, že se o mně nic nedozvíte. Můžete se na cokoliv zeptat v komentářích, na emailu nebo na sociálních sítích.
"Life is too important to be taken seriously."